27 Ağustos 2008 Çarşamba

Mango - MNG 2008 2009 Penelope Cruz Kış Koleksiyonu

Gönderen injuas 2 yorum

Penelope Cruz bu kış yine Mango için bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonunda ekose deseni, örgü, deri ve kaşe montlar tercih eden Cruz biz bayanlar için gayet kullanışlı ve şık modeller hazırlamış. Biz kadınaözgü ekibi olarak bayıldık :)Bu uzun deri mont kış günlerinde dolabınızda bulunması gereken bir kurtarıcı gibi değil mi?

Bu kaşe mont ise uzun mont tercih etmeyenler için...

Siz de benim gibi daha spor ve rahat giyimden hoşlanıyorsanız bu deri mont rengiyle de tam size hitap eden cinsten...Ofis şıklığınız için mükemmel bir kombin...Ekose deseni hakimiyeti Penelope nin de koleksiyonunu etkilemiş...

İşte benim en beğendiğim alışverişe çıkarken Penelope :) tabiki ekose desenli gömlek ;)Kışın vazgeçilmezi boğazlı kazaklar ama bunun rengi harika :)
Yine günlük kullanışlı altını tayt ve ugg botlarla kombinleyebileceğiniz örgü bir model...
Gene bu yılın modası fırfırlı ve bol kesimli gömlek alttaki jean ile mükemmel kombinlenmiş...


2008 de Yeni Trend Ekose Gömlekler

Gönderen injuas 1 yorum

Kuşkusuz şimdiye kadar rüküşlüğün simgesi haline gelen ekoseli gömlekler artık çok revaçta... Skinny jean ler ve tahta bileziklerinizle kombinleyebileceğiniz ekoseli gömleklerle değişik bir tarz a sahip olabilirsiniz...

2008 de ekoseli gömlekler ünlü yıdızların da tercihi olmayı başardı. Fakat buyuk çantalarla kombinlemeyi unutmayın!..


Tercihiniz gömlekten yana değilse siz de bu yıl ekoseyi aksesuarlarınız veya ayakkabılarınızda kullanmayı ihmal etmeyin! 

Kadına Özgü Copyright © 2012